אודותינו

מכבי דן הינה אגודת התעמלות ואקרובטיקה הידועה בהישגיה הספורטיביים, בניהול מקצועי ובמופעיה המקוריים. מתעמלי מכבי דן מסמלים בהופעותיהם את כל היפה שבספורט: את השאיפה למצוינות, יופי וחדוות נעורים, שיתוף פעולה וחברות אמיצה.

אגודת מכבי דן חובקת מאות ילדים המתעמלים במסגרת חוגים ב-15 מרכזי התעמלות בגוש דן. הילדים זוכים בהדרכה ברמה הגבוהה ביותר ובחוויות שתלווינה אותם במשך שנים. הפעילות בחוגים כוללת 2-1 אימונים בשבוע, והמתקדמים מבין המתעמלים מוזמנים לנבחרת ה"פליק-פלאק" ל-3 אימונים בשבוע. הם משתתפים בתחרויות ובמופעים ורואים בהתעמלות עיסוק ספורטיבי מרכזי.

 

נבחרות מכבי דן הצעירות מורכבת ממתעמלים בגילים 18-6, שאותרו בקפידה מתוך מאות ילדים העוסקים בענף זה. הם מחולקים לגילים, פועלים ביחידים ובצוותים של זוגות ושלישיות ומתאמנים 4-3 פעמים בשבוע.

חלק ניכר מהמתעמלים הם אלופי ישראל באקרובטיקה לצעירים.

 

הנבחרת הבין-לאומית, בהדרכתם של המאמנים הבכירים והמוכשרים מאיה גנות, דניאל ארליכמן ומיקה לבקוביץ' , מפורסמת בעולם האקרובטיקה כבעלת הישגים יוצאי דופן. לצד המאמנים מדריכות גם מתעמלות עבר של מכבי דן, אלופות ישראל בעצמן, בעלות הישגים מרשימים בזירה הבין-לאומית.

 

זה מספר שנים שנבחרות מכבי דן מניפות את דגל ישראל באליפויות עולם ואירופה ומביאות כבוד וגאווה לאגודה, לעיר תל-אביב ולמדינת ישראל.

ההישגים הבולטים:

2019

- זוג בנות - מדליית זהב באליפות אירופה בדרגת ג'וניור

- זוג בנות - מדליית זהב באליפות אירופה בדרגת אייג' גרופ

2018

- זוג בנות - מדליית ארד באליפות העולם בדרגת סניור

- זוג בנות - מדליית זהב באליפות העולם בדרגת ג'וניור

- זוג מעורב - מדליית כסף באליפות עולם בדרגת אייג' גרופ
2017

- זוג בנות - מדליית ארד באליפות אירופה בדרגת סניור

- זוג בנות - מדליית ארד באליפות אירופה בדרגת ג'וניור.

אפשר להכריז:

"יש לנו אלופות עולם! יש לנו אלופות אירופה!"

במועדון התל-אביבי שלנו.

 

הקבוצה הייצוגית של מכבי דן ידועה בהופעותיה האמנותיות המקוריות, ובשל כך היא מוזמנת בקביעות להשתתף באירועי התעמלות יוקרתיים באירופה כמו אירועי הגאלה בגימנסטראדות העולמיות ובמופעים מרכזיים בארץ.

 

הצטרפו לחגיגה!